Monnikenloop 2013 | Uitslagen compleet

Overzicht gegenereerd op: 29-10-2013 0:00:35

Op- of aanmerkingen op de uitslag kunt u mailen naar: uitslagen@hbjservices.nl

Ga direct naar...
- Wedstrijd: 16.1 km (10EM) - Heren
- Wedstrijd: 16.1 km (10EM) - Heren 45+
- Wedstrijd: 16.1 km (10EM) - Dames
- Wedstrijd: 16.1 km (10EM) - Dames 45+
- Wedstrijd: 10 km - Heren
- Wedstrijd: 10 km - Heren 45+
- Wedstrijd: 10 km - Dames
- Wedstrijd: 10 km - Dames 45+
- Recreanten: 5 km - Heren
- Recreanten: 5 km - Dames
- Wedstrijd: 5 km jeugd (t/m 12 jaar) - Jongens (tm 12 jaar)
- Wedstrijd: 5 km jeugd (t/m 12 jaar) - Meisjes (tm 12 jaar)
- Wedstrijd: 5 km jeugd (13 t/m 18 jaar) - Jongens (13 tm 18 jaar)
- Wedstrijd: 5 km jeugd (13 t/m 18 jaar) - Meisjes (13 tm 18 jaar)

 

Wedstrijd: 16.1 km (10EM) - Heren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:01:52 1:01:50 Harry Wiersma Blije 143 DW7P263 S: 11:29:46.00 F: 12:31:36.05
2 1:03:18 1:03:17 Anton Stempher Leek 174 DW6X675 S: 11:29:46.15 F: 12:33:02.30
3 1:06:40 1:06:39 Harmen Wienke Sauwerd 207 DW110C9 S: 11:29:45.75 F: 12:36:23.85
4 1:06:44 1:06:41 Jeroen Weber Groningen 169 DY9KCA6 S: 11:29:47.60 F: 12:36:27.85
5 1:07:18 1:07:12 Erik Deenen Groningen 187 DZ4XPS2 S: 11:29:50.65 F: 12:37:01.85
6 1:08:29 1:08:27 Ferdie Witvoet Hoogezand 141 DW6GH49 S: 11:29:46.75 F: 12:38:13.55
7 1:10:45 1:10:33 Wietse Wieringa Winsum 156 DX65RX9 S: 11:29:56.65 F: 12:40:28.95
8 1:11:41 1:11:33 Jeroen Remerie Groningen 5 2FYV6MG S: 11:29:52.40 F: 12:41:24.75
9 1:12:16 1:12:11 Erik Koops Assen 142 DW7AFW2 S: 11:29:49.65 F: 12:42:00.55
10 1:12:49 1:12:45 Erwin van Dalen Kampen 113 DR8RWV2 S: 11:29:48.55 F: 12:42:32.95
11 1:13:17 1:13:09 Arjen Boekema Groningen 203 DA68YNS S: 11:29:52.50 F: 12:43:00.70
12 1:13:30 1:13:25 Arnold tolk Tolk Midwolda 83 DM914NY S: 11:29:49.35 F: 12:43:14.10
13 1:14:48 1:14:47 Herman Oostra Groningen 185 DW76ZBT S: 11:29:46.35 F: 12:44:32.55
14 1:15:19 1:15:14 Arnoud van Waardenburg Groningen 1 1ZVVSK9 S: 11:29:49.75 F: 12:45:03.50
15 1:16:37 1:16:28 Teade Steenstra Buitenpost 200 HA8VFTG S: 11:29:53.60 F: 12:46:21.15
16 1:18:42 1:18:32 Martijn Molenaar Oostknollendam 171 HD9565F S: 11:29:54.95 F: 12:48:26.30
17 1:19:17 1:18:55 Pepijn Jansen Berlicum 326 HA8HFD2 S: 11:30:05.90 F: 12:49:00.80
18 1:19:45 1:19:36 Bjrn Jacobs Boxmeer 121 DW0R2F7 S: 11:29:54.05 F: 12:49:29.10
19 1:20:37 1:20:18 Wiebe Dam Schiermonnikoog 204 HW4BSRB S: 11:30:03.90 F: 12:50:21.10
20 1:20:56 1:20:55 Arnoud Huisman Wetsinge 189 DK1T3SS S: 11:29:45.90 F: 12:50:40.50
21 1:21:12 1:21:10 Dirk Ras Groningen 175 DF511Y6 S: 11:29:46.85 F: 12:50:56.65
22 1:21:19 1:21:15 Hajo Jonker De Rijp 40 CG63548 S: 11:29:48.20 F: 12:51:03.05
23 1:21:51 1:21:38 Erik Daling Zuidwolde 180 CB86216 S: 11:29:57.50 F: 12:51:35.00
24 1:21:53 1:21:27 H.p. Jacobs Laren 202 DK2Z9PT S: 11:30:10.35 F: 12:51:36.90
25 1:23:35 1:23:22 Henk Martijn Groningen 25 CB24345 S: 11:29:57.15 F: 12:53:18.80
26 1:24:23 1:24:07 Hanne van Dam Arnhem 196 DK9Y92Z S: 11:30:00.85 F: 12:54:07.25
27 1:24:33 1:24:15 Jeroen van der Schoot Drachten 100 DR1EWSR S: 11:30:02.95 F: 12:54:17.35
28 1:25:06 1:24:47 Jurjen Grijpstra Burgum 194 DK78KMB S: 11:30:03.75 F: 12:54:50.55
29 1:25:26 1:25:03 Xander Storms Den Haag 324 DY77ZV6 S: 11:30:07.05 F: 12:55:09.90
30 1:25:35 1:25:08 Nico Swart Groningen 177 HT9V9TV S: 11:30:11.75 F: 12:55:19.35
31 1:26:45 1:26:18 Noud Dijkstra Amsterdam 191 DW7AS4S S: 11:30:12.25 F: 12:56:29.65
32 1:26:51 1:26:23 Hans Boorsma Groningen 206 CE68991 S: 11:30:12.75 F: 12:56:35.30
33 1:27:00 1:26:41 Sieger Jan Cuperus Dokkum 146 DW99TXE S: 11:30:03.80 F: 12:56:44.60
34 1:27:24 1:27:15 Mark Siekmans Den Bosch 186 DW02D85 S: 11:29:53.80 F: 12:57:08.20
35 1:27:31 1:27:11 Martijn Boer Beilen 199 DT2E4AY S: 11:30:05.30 F: 12:57:15.60
36 1:28:27 1:28:23 Harrit Wester Groningen 184 DW5DZ1A S: 11:29:48.40 F: 12:58:10.90
37 1:28:49 1:28:22 Dennis Dijkstra Rotterdam 188 DW5XRG5 S: 11:30:11.65 F: 12:58:33.15
38 1:29:51 1:29:45 Sebastiaan Bargmann Groningen 98 DR108CB S: 11:29:51.05 F: 12:59:35.35
39 1:29:53 1:29:31 Edward Maloney Hoofddorp 147 DW9R7RR S: 11:30:06.40 F: 12:59:37.10
40 1:30:48 1:30:27 Hans Koetje Ten Boer 197 DK1MYH8 S: 11:30:05.75 F: 13:00:32.10
41 1:31:39 1:31:18 Geert Huberts Zuidhorn 198 DZ23Y0Z S: 11:30:05.15 F: 13:01:23.00
42 1:31:53 1:31:39 Onno Smid Groningen 190 DW3Y2SC S: 11:29:58.75 F: 13:01:37.00
43 1:32:18 1:31:55 Meinhard Weizmann Amstelveen 205 DW5F3C2 S: 11:30:07.65 F: 13:02:02.25
44 1:33:48 1:33:40 Co Huybrecht Schiermonnikoog 927 DW2KE9B S: 11:29:52.50 F: 13:03:32.15
45 1:36:44 1:36:19 Joris Wiersema Breda 193 DT46AKD S: 11:30:09.95 F: 13:06:28.25
46 1:37:27 1:36:59 Robert Noppers Borger 63 DF95PWA S: 11:30:13.20 F: 13:07:11.65
 

Wedstrijd: 16.1 km (10EM) - Heren 45+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:01:05 1:01:05 Hans Brons Vlijmen 316 DW0FDVT S: 11:29:45.15 F: 12:30:49.25
2 1:01:57 1:01:56 Walberto Almeida Sauwerd 13 4WW88SC S: 11:29:45.75 F: 12:31:41.35
3 1:08:15 1:08:13 Bob Boelens Schiermonnikoog 91 DN7AA4E S: 11:29:46.25 F: 12:37:59.05
4 1:08:49 1:08:46 Jean-Pierre Sibeijn Groningen 106 DR3A86E S: 11:29:47.00 F: 12:38:32.80
5 1:09:22 1:09:17 Douwe Dam Schiermonnikoog 264 DW54T3R S: 11:29:49.35 F: 12:39:05.80
6 1:10:09 1:10:05 Martien Witte Den Burg 131 DW3RWSK S: 11:29:49.05 F: 12:39:53.10
7 1:10:36 1:10:34 Johan Meinsma Leeuwarden 223 DT4X6M8 S: 11:29:46.05 F: 12:40:19.80
8 1:11:02 1:10:50 Hero Visser Winsum 170 DZ46W9A S: 11:29:57.25 F: 12:40:46.30
9 1:11:03 1:10:50 Auke Nauta Ergens 329 DA643D8 S: 11:29:57.25 F: 12:40:46.90
10 1:11:27 1:11:23 Jan Olthuis Amsterdam 23 CA81329 S: 11:29:48.80 F: 12:41:11.35
11 1:12:52 1:12:49 Herre van Brug Groningen 167 DY8623V S: 11:29:47.40 F: 12:42:36.25
12 1:12:59 1:12:54 Pierre Bonnet Den Burg 227 DY5YTFY S: 11:29:49.15 F: 12:42:43.15
13 1:13:48 1:13:47 Pieter Grandiek Wormer 59 DF58873 S: 11:29:45.15 F: 12:43:31.95
14 1:16:35 1:15:48 Edwin Ossewold Swifterbant 225 DW7Z4MF S: 11:30:32.30 F: 12:46:19.40
15 1:16:46 1:16:44 Aart van Dijk Assendelft 47 DA3S3W7 S: 11:29:46.35 F: 12:46:30.15
16 1:16:56 1:16:47 Kevin Haines Groningen 155 DX639TX S: 11:29:54.15 F: 12:46:40.60
17 1:17:06 1:16:41 Harmjan Postmus Vierhuizen 29 CB61426 S: 11:30:09.95 F: 12:46:50.60
18 1:17:28 1:17:09 Wiebe Elzinga Schiermonnikoog 257 DW7WW9E S: 11:30:04.45 F: 12:47:12.60
19 1:17:39 1:17:33 Patrick Gums Zwolle 102 4WZ8G4A S: 11:29:51.10 F: 12:47:23.35
20 1:17:40 1:17:31 Jeroen Smits Den Burg 154 DX411CX S: 11:29:53.60 F: 12:47:24.00
21 1:18:04 1:18:02 Hans Nagtegaal Grou 18 DT4R1YH S: 11:29:47.30 F: 12:47:48.40
22 1:18:07 1:17:55 John Walker Uithuizen 115 DT2CER5 S: 11:29:57.50 F: 12:47:51.65
23 1:18:30 1:18:26 Uilke Bosma Joure 261 DT2CX6V S: 11:29:48.15 F: 12:48:13.85
24 1:18:43 1:18:29 Jan Vos Uithuizen 116 DT2SWN6 S: 11:29:59.05 F: 12:48:27.35
25 1:18:44 1:18:41 Siebren Bosma Nieuweschoot 256 DR1F02Z S: 11:29:47.40 F: 12:48:28.25
26 1:18:45 1:18:26 Andre Bus Paaslo 267 DA3VD88 S: 11:30:03.00 F: 12:48:29.05
27 1:18:58 1:18:39 Robert ten Wolde Nijeveen 48 DA3TFKB S: 11:30:04.20 F: 12:48:42.65
28 1:19:03 1:19:01 Herman Staal Amsterdam 240 HM9CAS6 S: 11:29:46.40 F: 12:48:47.40
29 1:19:18 1:19:13 Alex Cretier Amersfoort 145 DW83ZG8 S: 11:29:49.15 F: 12:49:01.70
30 1:19:23 1:19:16 Hans van Snellenboer Amersfoort 328 DW4KVMX S: 11:29:51.45 F: 12:49:07.10
31 1:19:32 1:19:15 Marcel Duindam Leiden 6 2FZYSAV S: 11:30:01.25 F: 12:49:16.25
32 1:19:33 1:19:29 Ad Peltenburg Zoetermeer 41 CH13453 S: 11:29:48.75 F: 12:49:17.40
33 1:19:35 1:19:29 Martieu Wienke Sauwerd 137 DW5GDCN S: 11:29:51.25 F: 12:49:19.60
34 1:19:43 1:19:35 Karst Anema Stiens 42 CH17636 S: 11:29:52.55 F: 12:49:26.70
35 1:19:52 1:19:44 Emiel Muller Sauwerd 218 DW7Z94W S: 11:29:52.65 F: 12:49:36.45
36 1:20:17 1:20:09 Hans Nijboer Stadskanaal 900 DR17DZE S: 11:29:51.80 F: 12:50:00.85
37 1:20:17 1:20:05 Jacob Vonder Ommen 8 3EVPCNH S: 11:29:56.95 F: 12:50:01.20
38 1:20:24 1:20:16 Roek Lips Schiermonnikoog 241 DW5B32V S: 11:29:53.10 F: 12:50:08.55
39 1:20:27 1:20:17 Hans Eeltink Glimmen 43 DA2BP4S S: 11:29:55.25 F: 12:50:11.55
40 1:20:33 1:20:24 Jan Reuvekamp Zwolle 128 DW3MH27 S: 11:29:53.45 F: 12:50:17.35
41 1:20:35 1:20:23 Wouter Kuiper Marum 61 DF7AP88 S: 11:29:56.15 F: 12:50:18.90
42 1:20:38 1:20:28 Bert Geertsema Groningen 159 DX74AKZ S: 11:29:54.85 F: 12:50:22.60
43 1:20:45 1:20:31 Freek de Jong Drachten 244 DR86YKH S: 11:29:58.85 F: 12:50:29.20
44 1:21:04 1:20:54 Arnold Spanninga Groningen 153 DX1B4N3 S: 11:29:53.90 F: 12:50:47.75
45 1:21:15 1:21:10 B Sebens Beerta 31 CE04920 S: 11:29:49.45 F: 12:50:58.75
46 1:21:23 1:21:04 Hans van Tellingen Amstelveen 77 DK4VVBG S: 11:30:02.95 F: 12:51:06.95
47 1:21:34 1:21:21 Chris Zorgdrager Midsland Terschellling 319 DN32PM9 S: 11:29:57.85 F: 12:51:18.65
48 1:21:56 1:21:45 Phocas Schoenmakers Haren 87 DN2GG41 S: 11:29:55.65 F: 12:51:40.35
49 1:22:20 1:22:08 Harrie Fokkens Nieuwleusen 4 2FWV0MM S: 11:29:55.90 F: 12:52:03.90
50 1:22:20 1:22:08 Peter Beukema Tolbert 2 1ZYVE29 S: 11:29:56.80 F: 12:52:04.35
51 1:22:24 1:22:13 Ron van der Wel Haarlem 229 DT2SCRD S: 11:29:56.50 F: 12:52:08.60
52 1:22:27 1:22:18 Peter Reilman Harenermolen 160 DX9FDY9 S: 11:29:53.15 F: 12:52:10.90
53 1:22:28 1:22:21 Theo de Vries Leeuwarden 136 DW5DC9F S: 11:29:52.25 F: 12:52:12.30
54 1:22:29 1:22:20 Simon Lap Den Burg - Texel 69 DG43XB2 S: 11:29:54.05 F: 12:52:13.10
55 1:22:40 1:22:34 Heijo Dieterman Scheemda 103 DR1NSGH S: 11:29:50.35 F: 12:52:23.90
56 1:22:49 1:22:43 Toon Schoenmaker Den Hoorn Texel 215 DW06Z29 S: 11:29:50.35 F: 12:52:33.15
57 1:23:00 1:22:37 Gert Leppers Veenendaal 12 4RVN1W7 S: 11:30:08.35 F: 12:52:44.40
58 1:23:31 1:23:07 Eric Bakker Schiermonnikoog 254 DK7W4YG S: 11:30:08.60 F: 12:53:15.55
59 1:23:33 1:23:26 Hans Veenendaal Schiermonnikoog 105 DR37GZY S: 11:29:51.60 F: 12:53:17.50
60 1:24:52 1:24:26 Everhard Grafhorst Oosterwolde 246 DG1RSYB S: 11:30:10.90 F: 12:54:36.10
61 1:24:58 1:24:53 Meinte Wesselius Wommels 67 DG1KA2N S: 11:29:49.95 F: 12:54:42.35
62 1:25:01 1:24:50 Koert van der Meer Garrelsweer 118 DW0G1EP S: 11:29:56.40 F: 12:54:45.50
63 1:25:10 1:24:48 Herman Euverman Zwolle 19 CA05345 S: 11:30:06.70 F: 12:54:53.95
64 1:25:19 1:24:53 Hans van Welsem Oosterwolde 74 DK1HW67 S: 11:30:10.60 F: 12:55:02.85
65 1:25:23 1:25:06 Marten Scheenstra Groningen 249 DW5R8GY S: 11:30:02.35 F: 12:55:07.65
66 1:25:25 1:25:13 Jan Eskes Zelhem 119 DW0M6C3 S: 11:29:56.85 F: 12:55:09.45
67 1:25:39 1:25:32 Anton Kruiderink Zutphen 22 CA77703 S: 11:29:51.65 F: 12:55:22.70
68 1:25:44 1:25:32 Dedde de Jong Dokkum 157 DX6S0DX S: 11:29:56.15 F: 12:55:28.05
69 1:26:02 1:25:47 Koos Durenkamp Winsum 85 DN253N6 S: 11:29:59.85 F: 12:55:46.55
70 1:26:19 1:26:17 Hans Eikelenboom Haren Gn 245 DW9G1XT S: 11:29:46.75 F: 12:56:03.65
71 1:26:22 1:26:10 Herman Martens Ommen 149 DX0CERA S: 11:29:56.55 F: 12:56:06.55
72 1:26:25 1:26:09 Herman Haan Leens 158 DX710AX S: 11:30:00.95 F: 12:56:09.15
73 1:26:26 1:26:26 Henk Postma Deinum 164 DY70KRY S: F: 12:56:10.40
74 1:26:36 1:26:32 Peter Rinket Winschoten 325 DR398ZV S: 11:29:48.45 F: 12:56:20.35
75 1:26:38 1:26:24 Peter Pranger Dokkum 127 DW2MKVN S: 11:29:59.15 F: 12:56:22.55
76 1:26:42 1:26:35 Jakob Veenstra Drachten 104 DR1Z24D S: 11:29:50.85 F: 12:56:25.70
77 1:26:53 1:26:42 Cees Timmer Oosterend Texel 228 DW6BP3B S: 11:29:55.60 F: 12:56:37.05
78 1:26:53 1:26:40 Joop Rommets Den Hoorn, Texel 266 DW4R3BB S: 11:29:58.15 F: 12:56:37.25
79 1:27:07 1:26:40 Marco m Eichhorn Dokkum 242 DW75DEF S: 11:30:12.10 F: 12:56:51.60
80 1:27:10 1:27:05 Aad van der Drift Winsum 152 DX184YX S: 11:29:49.30 F: 12:56:54.35
81 1:27:11 1:26:50 Jan Boon Dokkum 86 DN28PFR S: 11:30:06.15 F: 12:56:55.60
82 1:27:12 1:27:02 Ren Ottens Groningen 251 DK36C8N S: 11:29:54.65 F: 12:56:56.10
83 1:27:14 1:27:06 Bart van der Veere Groningen 233 DW7C2AP S: 11:29:52.10 F: 12:56:58.15
84 1:27:26 1:26:57 Sjoerd Anjema Dokkum 70 DG7A8HW S: 11:30:13.20 F: 12:57:10.10
85 1:27:41 1:27:15 Tjeerd Jongsma Dokkum 222 DK4AMRE S: 11:30:10.95 F: 12:57:25.35
86 1:27:46 1:27:24 Jan Lesschen Schiermonnikoog 226 DK5C3XR S: 11:30:07.35 F: 12:57:30.60
87 1:27:47 1:27:30 Frits van Helsdingen Rosmalen 56 DA7RWXX S: 11:30:01.95 F: 12:57:31.55
88 1:27:54 1:27:35 Bert de Roos Amstelveen 531 DK4DHM7 S: 11:30:03.35 F: 12:57:37.95
89 1:28:11 1:28:11 Jan Wiersema Dokkum 939 DG19HRC S: F: 12:57:55.40
90 1:28:40 1:28:29 Albert Kreulen Groningen 252 DA33M02 S: 11:29:56.30 F: 12:58:24.55
91 1:28:46 1:28:40 Jan van Dijk Oosterend 327 DG7T6TW S: 11:29:50.20 F: 12:58:30.20
92 1:28:53 1:28:45 Dick Siekmans Winsum 216 DW279Y5 S: 11:29:53.10 F: 12:58:37.65
93 1:29:35 1:29:15 Egbert Takens Haren Gn 57 DF0M12D S: 11:30:05.05 F: 12:59:19.50
94 1:29:50 1:29:24 Rommert Glazema Damwld 937 CG45336 S: 11:30:10.70 F: 12:59:34.20
95 1:29:56 1:29:42 Durk Gros Damwald 79 DK5HZ4S S: 11:29:58.15 F: 12:59:40.00
96 1:30:01 1:29:41 Marc Kolvenbag Groningen 134 DW4RWZ3 S: 11:30:04.75 F: 12:59:45.55
97 1:30:16 1:29:55 Suleiman Zureiqi Leeuwarden 260 DN06HWN S: 11:30:05.30 F: 13:00:00.35
98 1:31:06 1:30:45 Wim Khler Bilthoven 219 DW75VMG S: 11:30:05.65 F: 13:00:50.55
99 1:31:19 1:31:13 Jitze Beintema De Cocksdorp 253 DA3SK1T S: 11:29:50.80 F: 13:01:03.50
100 1:31:22 1:31:07 Boelem de Roo Wedde 258 DA7MG7T S: 11:29:59.30 F: 13:01:06.30
101 1:31:23 1:31:08 Ben Echten Amersfoort 7 2NV001R S: 11:30:00.25 F: 13:01:07.55
102 1:31:32 1:31:08 Jan van Marum Zuidlaren 65 DW7WV29 S: 11:30:07.90 F: 13:01:15.75
103 1:31:35 1:31:12 Albert Noppert Burdaard 165 DY7S66S S: 11:30:07.65 F: 13:01:19.40
104 1:31:36 1:31:12 Fokko Schrikkema Hoogezand 46 DA3K02K S: 11:30:08.40 F: 13:01:19.70
105 1:31:36 1:31:12 Hessel Katsma Burdaard 163 DY47XZ5 S: 11:30:08.55 F: 13:01:20.05
106 1:31:41 1:31:36 Wietse Zonderachternaam Schiermonnikoog 926 DK127FZ S: 11:29:50.45 F: 13:01:25.55
107 1:31:42 1:31:30 Luuk Veurink Glimmen 11 4MZPA0E S: 11:29:56.70 F: 13:01:26.45
108 1:32:48 1:32:21 Willem Staal Zeist 45 DA3E2YP S: 11:30:11.50 F: 13:02:32.40
109 1:32:48 1:32:31 Frank Mugge Leiden 208 DR1G46E S: 11:30:02.25 F: 13:02:32.55
110 1:34:03 1:33:42 Emiel van der Graaf Groningen 16 AC00125 S: 11:30:06.15 F: 13:03:47.45
111 1:34:26 1:33:59 Peter Teune Scheemda 255 DW6TY5B S: 11:30:11.35 F: 13:04:10.25
112 1:34:33 1:34:17 Evert Mulder Delfzijl 211 DK56M9T S: 11:30:00.15 F: 13:04:17.10
113 1:34:33 1:34:19 Harry Klumper Harderwijk 212 DR3G9H3 S: 11:29:58.95 F: 13:04:17.50
114 1:34:38 1:34:22 Peter van den Bouwhuijsen Ermelo 230 DW5BHB7 S: 11:29:59.80 F: 13:04:21.75
115 1:34:41 1:34:34 Ben van der Bij Groningen 107 DR3WSE9 S: 11:29:51.10 F: 13:04:24.80
116 1:34:56 1:34:37 Ronald Hager Groningen 10 4MVYXYW S: 11:30:04.15 F: 13:04:40.35
117 1:35:08 1:34:45 Durk Van Der Veen Grou 248 DW5DHT2 S: 11:30:07.20 F: 13:04:52.20
118 1:36:01 1:35:48 Joost Kerkhoff Loppersum 93 DN86RRT S: 11:29:57.85 F: 13:05:45.35
119 1:36:12 1:35:50 Jan Franssens Saaksum 24 CB05991 S: 11:30:06.35 F: 13:05:56.30
120 1:36:33 1:36:22 Johann Oosterhoff Bedum 97 DR0HH62 S: 11:29:55.00 F: 13:06:16.80
121 1:36:39 1:36:12 Wessel Bouman Dokkum 224 DK73C0F S: 11:30:11.55 F: 13:06:23.10
122 1:36:43 1:36:24 Arthur van der Graaf Nijmegen 220 DK12NKH S: 11:30:03.15 F: 13:06:26.70
123 1:36:47 1:36:22 Louis Wiersema Schiermonnikoog 238 DW6GTNB S: 11:30:09.55 F: 13:06:31.25
124 1:37:52 1:37:29 Erwin Deen Den Haag 323 DK4DWNP S: 11:30:07.45 F: 13:07:35.90
125 1:38:47 1:38:33 Hille Meetsma Winsum 68 DG1WMCE S: 11:29:58.35 F: 13:08:30.70
126 1:40:07 1:39:49 Henk Sloot Oosterwolde 239 DR86RB4 S: 11:30:03.45 F: 13:09:51.55
127 1:42:28 1:42:08 Rienk Boswijk Saaksum 235 DW6XPT2 S: 11:30:04.65 F: 13:12:12.25
128 1:46:33 1:46:08 Jauwk Ras Enkhuizen 243 DK732F7 S: 11:30:09.20 F: 13:16:17.20
129 1:47:06 1:46:52 Ben Venmans Leeuwarden 232 DW73FEF S: 11:29:57.95 F: 13:16:49.85
130 1:47:06 1:46:53 Pieter Douma Leeuwarden 231 DK8CKG7 S: 11:29:57.30 F: 13:16:50.25
131 1:47:27 1:47:20 Fokko Bosma Groningern 26 CB28783 S: 11:29:51.90 F: 13:17:11.35
132 1:49:36 1:49:19 Engbert Krist Groningen 217 DW6GT5Y S: 11:30:01.15 F: 13:19:20.05
133 2:14:40 2:14:37 Gerard van Veen Purmerend 39 CG60354 S: 11:29:47.85 F: 13:44:24.60
 

Wedstrijd: 16.1 km (10EM) - Dames

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:14:10 1:14:09 Jorien Kuijk Zwolle 78 DK560EZ S: 11:29:46.45 F: 12:43:54.60
2 1:16:53 1:16:51 Elly Kuypers Waalre 32 CE05350 S: 11:29:46.70 F: 12:46:37.20
3 1:17:40 1:17:32 Natascha van der Vis Oudeschild Texel 3 1ZYVWW8 S: 11:29:52.45 F: 12:47:24.00
4 1:18:59 1:18:52 Jehonne Koree Groningen 289 DK354YH S: 11:29:51.30 F: 12:48:42.75
5 1:19:37 1:19:35 Noor van der Poel Breda 285 DK62K3X S: 11:29:46.95 F: 12:49:21.55
6 1:25:27 1:25:25 Beatrijs Boersema Nijmegen 38 CG51351 S: 11:29:46.55 F: 12:55:11.45
7 1:25:28 1:25:26 Neeltje Stork Breda 109 DZ84NPH S: 11:29:46.50 F: 12:55:11.70
8 1:26:22 1:26:13 Annemieke van Dijk Zaandam 94 DR0280H S: 11:29:54.25 F: 12:56:06.30
9 1:26:34 1:26:30 Corine Dieterman Scheemda 82 DM4SH2R S: 11:29:48.40 F: 12:56:17.85
10 1:27:19 1:27:12 Nynke Scheeper Groningen 126 DW1Y4E6 S: 11:29:51.55 F: 12:57:03.05
11 1:27:51 1:27:45 Mirjam Grijpstra Groningen 281 HD7FHPS S: 11:29:50.50 F: 12:57:35.00
12 1:29:48 1:29:29 Renate Werkman Groningen 283 DR3G9BH S: 11:30:03.65 F: 12:59:32.60
13 1:29:51 1:29:42 Anna Stratingh Groningen 173 HR3THS4 S: 11:29:53.20 F: 12:59:35.05
14 1:30:44 1:30:19 Ingrid Ernst Lelystad 269 DK36FN2 S: 11:30:09.90 F: 13:00:28.40
15 1:30:56 1:30:46 Ramona Banda Den Burg 132 DW4KEBS S: 11:29:54.20 F: 13:00:40.00
16 1:31:20 1:31:04 Danielle Wiggers Winterswijk 272 DW7ZFEZ S: 11:30:00.50 F: 13:01:04.35
17 1:31:54 1:31:29 Inge van Beem Zwanenburg 268 DA1YFY8 S: 11:30:09.35 F: 13:01:37.75
18 1:33:48 1:33:23 Meike Kuipers Lutjegast 75 DK1HWXZ S: 11:30:09.45 F: 13:03:32.45
19 1:34:03 1:33:42 Wietske van der Graaf Groningen 274 DW22HN7 S: 11:30:05.35 F: 13:03:46.95
20 1:38:12 1:37:57 Dienke Ferweda Zuidwolde 277 DR3ZVDX S: 11:29:59.00 F: 13:07:55.85
21 1:39:04 1:39:02 Naomi de Vries Schiermonnikoog 286 DY44DPX S: 11:29:46.25 F: 13:08:47.80
22 1:39:38 1:39:18 Femke de Groot-Raaijmakers Waaxens 90 DN66WPP S: 11:30:04.95 F: 13:09:22.40
23 1:39:44 1:39:24 Afke Woudstra Dokkum 284 DA5W46A S: 11:30:05.05 F: 13:09:28.20
24 1:44:04 1:43:46 Irene Visser Winsum 140 DW6G2DD S: 11:30:02.25 F: 13:13:48.25
25 1:46:33 1:46:14 Nelly Politiek Swifterbant 279 DW6G7GB S: 11:30:04.15 F: 13:16:17.45
26 1:51:12 1:51:00 Miranda Senechal Groningen 168 DY99P86 S: 11:29:56.25 F: 13:20:55.75
27 1:51:12 1:51:01 Monique de Vries-Boiten Groningen 64 DF9D5KT S: 11:29:55.35 F: 13:20:55.80
28 1:55:04 1:54:34 Miriam Peters Vleuten 561 DW5WTG6 S: 11:30:14.55 F: 13:24:48.25
 

Wedstrijd: 16.1 km (10EM) - Dames 45+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:18:11 1:18:04 Simone Binnema Eenrum 95 DR02WVP S: 11:29:51.80 F: 12:47:55.15
2 1:22:06 1:21:57 Adrie Hartholt Appelscha 307 DW12EG8 S: 11:29:54.10 F: 12:51:50.65
3 1:23:05 1:23:02 Hettie Hellinga Schiermonnikoog 73 DK0112V S: 11:29:47.95 F: 12:52:49.15
4 1:24:20 1:24:07 Wilma Sangers West-Terschelling 320 DA702H8 S: 11:29:58.05 F: 12:54:04.50
5 1:25:01 1:24:53 Ans van der Meer Garrelsweer 84 DM933NM S: 11:29:53.45 F: 12:54:45.65
6 1:25:14 1:25:02 Willeke van der Meer Groningen 138 DW5T56B S: 11:29:56.15 F: 12:54:57.85
7 1:26:42 1:26:36 Christien de Graaff Groningen 309 DK1NNKW S: 11:29:50.35 F: 12:56:25.90
8 1:26:54 1:26:51 Gea Leenstra Zuidlaren 166 DY7S7MD S: 11:29:47.25 F: 12:56:38.15
9 1:26:57 1:26:36 Sjoukje Brouwer Groningen 162 DY1Z37X S: 11:30:05.85 F: 12:56:41.55
10 1:27:14 1:27:08 Gaby Gabay Groningen 303 DT4XRSP S: 11:29:50.50 F: 12:56:58.45
11 1:28:24 1:28:02 Mayke Van Klaveren Leeuwarden 310 DA5HVNA S: 11:30:07.30 F: 12:58:08.45
12 1:28:49 1:28:22 Minke Kooistra Dokkum 301 DK1RP0R S: 11:30:11.90 F: 12:58:33.25
13 1:30:32 1:30:18 Bernadette Snippe Balkbrug 637 DM9KMW7 S: 11:29:58.70 F: 13:00:16.25
14 1:30:42 1:30:25 Jeannet Bakema Loppersum 148 DX0CCVY S: 11:30:01.35 F: 13:00:26.10
15 1:31:20 1:31:05 Alinda Laar-Keen Winterswijk 117 DW05HCH S: 11:29:59.60 F: 13:01:04.15
16 1:31:20 1:31:05 Marloes Bosveld Winterswijk 9 4AW6HK7 S: 11:29:59.90 F: 13:01:04.55
17 1:31:31 1:31:22 Dieneke de Groot Leeuwarden 101 DR1N416 S: 11:29:53.00 F: 13:01:14.85
18 1:31:55 1:31:31 Els Claessens Schiermonnikoog 139 DW5V313 S: 11:30:08.90 F: 13:01:39.10
19 1:33:21 1:33:18 Harma Eikelenboom Haren Gn 308 DW1TZWF S: 11:29:47.85 F: 13:03:05.10
20 1:34:33 1:34:18 Esther Nijp-Lamain Delfzijl 297 DR17PF9 S: 11:29:59.50 F: 13:04:17.15
21 1:35:08 1:34:57 Reina Hes Dokkum 52 CE03887 S: 11:29:55.30 F: 13:04:52.10
22 1:35:27 1:35:22 Sonja Olthuis Amsterdam 49 DA54DAF S: 11:29:49.35 F: 13:05:10.85
23 1:36:07 1:35:58 Heleen Bierling Groningen 299 HD9F8PZ S: 11:29:54.45 F: 13:05:51.55
24 1:36:28 1:36:02 Mary Oreilly Badhoevedorp 291 DW5F73T S: 11:30:10.55 F: 13:06:11.75
25 1:36:48 1:36:44 Pauline Roozen-Everts Leeuwarden 72 DG9FVAS S: 11:29:48.85 F: 13:06:31.95
26 1:36:51 1:36:43 Henderijetta Winter Groningen 305 DW0FZAP S: 11:29:53.30 F: 13:06:35.45
27 1:36:52 1:36:26 Anja Staal Zeist 144 DW7R4Y9 S: 11:30:11.30 F: 13:06:36.55
28 1:37:07 1:36:49 Marieke Gorre Leiden 296 DW96K3C S: 11:30:02.35 F: 13:06:51.15
29 1:37:17 1:37:13 Grada Asta Eerbeek 111 DR8BP13 S: 11:29:48.95 F: 13:07:01.65
30 1:37:39 1:37:36 Tineke Voetberg Zutphen 92 DN85SC7 S: 11:29:47.70 F: 13:07:22.95
31 1:37:42 1:37:19 Monica Deen Eelde 76 DK4EGTE S: 11:30:07.95 F: 13:07:26.35
32 1:37:49 1:37:39 Petra Joustra Oosterwolde 315 DW62RAB S: 11:29:54.75 F: 13:07:33.05
33 1:38:54 1:38:24 Geja Hesseling Noordhorn 62 DF8K1N2 S: 11:30:14.70 F: 13:08:38.40
34 1:39:09 1:38:59 Marijke Smit-Kuyt Westerlee 306 DT2ESZ4 S: 11:29:53.95 F: 13:08:52.90
35 1:40:07 1:39:49 Roelie Mastebroek Appelscha 66 DG1C3PA S: 11:30:03.30 F: 13:09:51.50
36 1:40:37 1:40:21 Christina J Fambrene Appingedam 302 DW7ZCR5 S: 11:30:00.80 F: 13:10:21.20
37 1:40:37 1:40:11 Ineke V.d. Galien Badhoevedorp 292 DG634DF S: 11:30:10.40 F: 13:10:21.35
38 1:42:22 1:42:19 Anneke van der Vegt Winsum 114 DR8X5GM S: 11:29:47.45 F: 13:12:05.90
39 1:42:25 1:42:00 Angelica Stevens Amstelveen 290 DW02Z1C S: 11:30:09.20 F: 13:12:09.15
40 1:44:48 1:44:23 Annemarie Volmer Halfweg 294 DT2AKT1 S: 11:30:10.05 F: 13:14:32.40
41 1:45:28 1:45:15 Johanna de Bruin Groningen 172 HG2W6WP S: 11:29:57.65 F: 13:15:11.75
42 1:46:04 1:45:39 Ineke Brouwer Amsterdam 54 DA7KF2E S: 11:30:10.25 F: 13:15:48.65
43 1:47:33 1:47:21 Jessy Blauw Vries 108 DR52T7C S: 11:29:56.70 F: 13:17:17.05
44 1:47:33 1:47:22 Annemiek Oterdoom Groningen 130 DW3R5Y3 S: 11:29:56.45 F: 13:17:17.65
45 1:48:31 1:48:06 Babs Taal Schiermonnikoog 295 DW6TYW9 S: 11:30:09.65 F: 13:18:15.45
46 1:49:09 1:49:03 Annemie Hanssen Groningen 120 DW0MPB1 S: 11:29:50.85 F: 13:18:53.60
47 1:50:54 1:50:35 Anke de Jong Tirns 314 DW7K2AF S: 11:30:03.50 F: 13:20:38.45
48 1:53:32 1:53:08 Alie Klei Wirdum 122 DW0RRDC S: 11:30:08.70 F: 13:23:16.35
49 1:53:50 1:53:45 Joke de Vries Purmerend 298 DZ8AFKY S: 11:29:50.00 F: 13:23:34.10
50 1:54:20 1:54:05 Anneke Hamstra Dokkum 311 DW05RXG S: 11:29:59.95 F: 13:24:04.15
51 1:54:20 1:54:05 Bep Roorda-Wilstra Damwald 313 DW11XFV S: 11:29:59.55 F: 13:24:04.25
52 1:54:59 1:54:44 Henriette van der Zee Dokkum 71 DG7S1CK S: 11:30:00.25 F: 13:24:43.45
53 1:55:07 1:54:38 Aisah Sloterwijk Tolbert 99 DR1BPB9 S: 11:30:14.15 F: 13:24:51.45
54 1:55:07 1:54:38 Jacqueline Kramer Wehe Den Hoorn 112 DR8RF3X S: 11:30:14.05 F: 13:24:51.60
55 1:57:02 1:56:46 Grietje van der Molen Dokkum 300 DY5HBR8 S: 11:30:00.10 F: 13:26:46.10
56 2:14:40 2:14:36 Anje Vreeling Purmerend 304 DW3XFSV S: 11:29:48.15 F: 13:44:24.15
 

Wedstrijd: 10 km - Heren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 43:05 43:04 Nohola.t Nohola.t Schiermonnikoog 479 DW0RPGF S: 11:34:45.85 F: 12:17:49.25
2 43:23 43:15 Bart Gradussen Leeuwarden 474 DK90T4T S: 11:34:52.65 F: 12:18:07.60
3 44:55 44:49 Jaap Sander Groningen 501 DK9YN41 S: 11:34:51.00 F: 12:19:39.75
4 45:33 45:32 Hans Offringa Gouda 662 DY510F5 S: 11:34:46.15 F: 12:20:17.25
5 45:34 45:23 Guido Veldhuijs Castricum 518 DW4RWKA S: 11:34:56.00 F: 12:20:18.30
6 47:03 46:56 Ido Pranger Groningen 502 DA2WC1A S: 11:34:51.55 F: 12:21:46.95
7 47:09 47:08 Eddy Houwer Groningen 511 DY5H1EF S: 11:34:45.95 F: 12:21:53.05
8 48:15 48:12 Bernard Barnekow Bedum 465 DY5H49D S: 11:34:47.85 F: 12:22:59.45
9 49:19 49:15 Leonard Homan Paterswolde 481 DW73229 S: 11:34:48.25 F: 12:24:02.80
10 49:34 49:33 Geerten-Has Tjakkes Groningen 414 CH19900 S: 11:34:46.10 F: 12:24:18.40
11 49:42 49:39 Dirk Martini Bedum 475 DM91PCD S: 11:34:48.05 F: 12:24:26.30
12 49:56 49:52 Danil Figaroa Oosterwolde 486 DR8THTS S: 11:34:48.65 F: 12:24:40.00
13 49:58 49:53 Pieter Visser Dokkum 469 DW5FKSF S: 11:34:49.95 F: 12:24:42.30
14 50:01 49:57 Sebastiaan Martijn Haan Wormer 483 DW31STK S: 11:34:48.70 F: 12:24:45.20
15 50:26 50:11 Willem Rommets Den Hoorn, Texel 513 DR3P6KS S: 11:35:00.55 F: 12:25:10.65
16 50:41 50:14 Rutger Zijlstra Appelscha 505 DA2MBWB S: 11:35:11.05 F: 12:25:24.95
17 50:45 50:40 Tsjalling van der Kooi Groningen 919 DW55WSR S: 11:34:49.60 F: 12:25:28.95
18 50:45 50:42 Robert Mosselaar Niezijl 487 DW542PG S: 11:34:47.05 F: 12:25:28.95
19 51:33 51:24 Noury Takens Veenendaal 497 DW7CDK5 S: 11:34:53.50 F: 12:26:17.40
20 51:48 51:44 Dennis Yvel Assen 512 DW5G43M S: 11:34:49.65 F: 12:26:32.75
21 52:05 52:02 Marcel Jagersma Groningen 482 DW4T2C4 S: 11:34:48.00 F: 12:26:49.70
22 52:14 52:03 Erik Drijfhout Groningen 506 DY74RFW S: 11:34:56.40 F: 12:26:58.70
23 52:20 51:52 Patrick de Klerk Langelo 492 DA690HF S: 11:35:12.90 F: 12:27:04.25
24 52:37 52:34 Jaap Rozema Roden 499 DR02D2R S: 11:34:47.25 F: 12:27:21.20
25 52:43 52:35 Joost Eikelenboom Groningen 471 DF01FHB S: 11:34:53.25 F: 12:27:27.50
26 53:06 52:57 Jan Ploegsma Buitenpost 491 DW2RZN1 S: 11:34:54.55 F: 12:27:50.65
27 53:16 53:06 Jasper Hortensius Roden 930 DM14FCE S: 11:34:55.25 F: 12:28:00.30
28 53:16 53:06 Herbert Daling Donkerbroek 929 DK15M0B S: 11:34:55.25 F: 12:28:00.45
29 53:23 53:16 Leonardo Veen Groningen 503 DK97VN1 S: 11:34:52.35 F: 12:28:07.45
30 53:24 53:21 Gerben Eskes Groningen 496 DK1N01Z S: 11:34:48.10 F: 12:28:08.55
31 53:34 53:32 Geert Buirs Emmen 495 DW12CS9 S: 11:34:46.70 F: 12:28:18.15
32 53:48 53:23 Jasper Boter Groningen 484 DW5N8NT S: 11:35:08.90 F: 12:28:31.90
33 54:44 54:43 Guus Dijkstra Groningen 504 DW5XGF3 S: 11:34:46.25 F: 12:29:28.60
34 54:48 54:30 Harmen Stam Ten Boer 508 DR3A914 S: 11:35:03.50 F: 12:29:32.60
35 54:53 54:46 Michel Martens Loenen A/d Vecht 673 DY775W6 S: 11:34:51.65 F: 12:29:36.95
36 55:16 55:03 Pieter Diepenveen Schiermonnikoog 667 DW2CC92 S: 11:34:57.95 F: 12:30:00.00
37 55:36 55:19 Robert Carsouw Oegstgeest 498 DG19AB7 S: 11:35:01.70 F: 12:30:20.20
38 55:50 55:34 Gerard Berghuis Winsum Gn 517 DK48P9H S: 11:35:00.35 F: 12:30:34.25
39 55:52 55:41 Erik Jansen Schiermonnikoog 671 DR7CZF2 S: 11:34:55.50 F: 12:30:35.85
40 56:38 56:23 Wolter van der Weide Eelderwolde 490 DY5YTRF S: 11:34:59.50 F: 12:31:22.20
41 56:39 56:12 Piet Nieuwenhuis Groningen 514 DA0EYR6 S: 11:35:12.05 F: 12:31:23.40
42 57:13 56:49 Syds Tjaarda 920 DK73GX4 S: 11:35:09.25 F: 12:31:57.55
43 58:11 57:43 Robert Speckmann Zuidhorn 516 DW2419B S: 11:35:12.75 F: 12:32:54.80
44 58:45 58:18 Herman Cordes Groningen 515 DT4REHT S: 11:35:11.75 F: 12:33:29.25
45 58:59 58:35 Gerco Juffer Nijkerk 507 DK763B7 S: 11:35:08.90 F: 12:33:43.55
46 59:09 58:55 Anton Pruijssers Almere 476 DW5DE6C S: 11:34:59.15 F: 12:33:53.30
47 1:01:34 1:01:26 David Groninger Groningen 467 HG2GVXR S: 11:34:52.35 F: 12:36:18.20
48 1:01:41 1:01:37 Marleen Beijl Groningen 462 DZ72HKS S: 11:34:48.70 F: 12:36:24.80
49 1:02:05 1:01:47 Sam Thieme Arnhem 500 DZ6532X S: 11:35:02.60 F: 12:36:49.10
50 1:04:10 1:03:39 Peter Poelma Sauwerd 494 DK48VZD S: 11:35:15.75 F: 12:38:53.85
51 1:04:18 1:03:56 Wouter Knaack Amsterdam 473 DA156BT S: 11:35:06.85 F: 12:39:02.35
52 1:04:45 1:04:25 Sander de Vries Bedum 477 DY7080N S: 11:35:05.50 F: 12:39:29.75
53 1:05:25 1:05:13 Marc Schmidt Zaandam 488 DW3REE1 S: 11:34:56.95 F: 12:40:09.05
54 1:06:01 1:05:45 Tom Kemper Groningen 468 DW6BBNE S: 11:35:01.25 F: 12:40:45.65
55 1:06:29 1:06:20 Jorian Schouten Delfzijl 489 DR82EDK S: 11:34:53.85 F: 12:41:13.45
56 1:09:52 1:09:45 Annemarie Janssen Nijmegen 442 DW0PMP9 S: 11:34:51.85 F: 12:44:36.60
57 1:10:07 1:09:47 Sebastiaan Lenting Winsum 510 HR6NP3Y S: 11:35:04.45 F: 12:44:51.25
58 1:13:22 1:13:07 Peter-Arnold Kolstein Schiermonnikoog 485 DN1XZEB S: 11:34:59.75 F: 12:48:05.80
59 1:14:11 1:14:00 Albert Kwint Amsterdam 470 DK90Z7F S: 11:34:56.10 F: 12:48:55.40
 

Wedstrijd: 10 km - Heren 45+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 41:59 41:58 Nick vd Molen Westergeest 938 DY7MA37 S: 11:34:45.55 F: 12:16:43.35
2 44:14 44:12 Eloy Urbano Cruz Dordrecht 679 DT2EPZ7 S: 11:34:46.80 F: 12:18:58.30
3 46:21 46:18 Andre van der Iest Groningen 445 DW3T847 S: 11:34:47.20 F: 12:21:04.95
4 47:32 47:27 Jaap Visser Damwald 430 DM94FZ6 S: 11:34:49.50 F: 12:22:16.20
5 49:36 49:21 Christoph Leuker Korschenbroich 556 DW0FE01 S: 11:34:59.65 F: 12:24:20.45
6 49:49 49:34 Tsjip van der Meij Dokkum 546 DA8CF0Z S: 11:34:59.20 F: 12:24:33.00
7 51:01 50:51 Herman Fransen Assen 539 DW5BYAP S: 11:34:54.30 F: 12:25:44.80
8 51:09 50:57 Hendrik Harders Oude Pekela 559 DR5Y9A6 S: 11:34:57.30 F: 12:25:53.60
9 51:24 51:13 Marten van der Steeg Aalden 541 DW7F82K S: 11:34:56.10 F: 12:26:08.70
10 51:48 51:46 Bert Offringa Gouda 438 DR8BPX9 S: 11:34:46.55 F: 12:26:32.00
11 51:55 51:49 Dick j.d Groefsema Bedum 527 DW7X6R7 S: 11:34:50.25 F: 12:26:38.95
12 53:39 53:32 Jelle Pranger Sneek 433 DR0HFG9 S: 11:34:51.80 F: 12:28:23.75
13 53:44 53:26 Henk Baas Dokkum 436 DR1F8S4 S: 11:35:03.35 F: 12:28:28.65
14 55:24 55:23 Rob van Wolferen Eindhoven 418 DF0FX6D S: 11:34:45.50 F: 12:30:08.30
15 56:06 55:57 Klaas Groefsema Bedum 525 DY5HDSG S: 11:34:53.80 F: 12:30:50.30
16 56:12 55:54 Roelof Elzinga Dokkum 21 CA56374 S: 11:35:02.55 F: 12:30:56.00
17 56:17 56:15 Paul van Wolferen Groningen 521 DW6T907 S: 11:34:46.35 F: 12:31:00.80
18 57:09 56:40 Kor Datema Sauwerd 535 DY5H5T1 S: 11:35:13.45 F: 12:31:53.05
19 57:27 56:57 Sientjo Ezinga Sauwerd 553 DA2BVFD S: 11:35:15.10 F: 12:32:11.30
20 58:17 57:58 Jurgen de Vries Bedum 425 DK1EY1C S: 11:35:03.85 F: 12:33:01.75
21 58:29 58:10 Jaap Broer Hoofddorp 424 DK1DGH2 S: 11:35:03.55 F: 12:33:13.00
22 58:32 58:14 Theun Oenema Dokkum 419 DF8S1R4 S: 11:35:03.40 F: 12:33:16.50
23 58:39 58:21 Paul van Meerendonk Epe 538 DW7WTE6 S: 11:35:02.95 F: 12:33:23.75
24 58:46 58:40 Rob Molijn Assen 677 DK8PA42 S: 11:34:50.40 F: 12:33:30.25
25 58:47 58:29 Jilles Visser Vdokkum 545 DR1EH4P S: 11:35:02.10 F: 12:33:31.05
26 59:12 59:08 Pp de Roos Amsterdam 540 DR0EW7X S: 11:34:49.35 F: 12:33:56.70
27 59:14 59:05 Sjouke de Vries Delfzijl 434 DR0VC8N S: 11:34:54.30 F: 12:33:58.65
28 59:36 59:27 Berend Mosselaar Sebaldeburen 447 DW5D3N7 S: 11:34:54.05 F: 12:34:20.55
29 59:52 59:42 Walle Tempelman Zutphen 550 DT24SX2 S: 11:34:54.60 F: 12:34:35.85
30 59:53 59:37 Hr Bremer Den Burg 676 HA8H0VC S: 11:35:01.00 F: 12:34:37.70
31 1:00:11 1:00:05 Bonne van der Kooi Assen 557 DA98ZW8 S: 11:34:50.35 F: 12:34:55.25
32 1:00:27 1:00:21 Jacques Heldoorn Groningen 524 DW97XGG S: 11:34:50.75 F: 12:35:11.15
33 1:00:49 1:00:39 Ruud de Soet Uitgeest 549 DW0N016 S: 11:34:54.55 F: 12:35:33.45
34 1:00:54 1:00:40 Jan Eising Assen 519 DA5XHMW S: 11:34:59.15 F: 12:35:38.40
35 1:00:55 1:00:42 Martin De Vries Groningen 520 DT2S8C4 S: 11:34:58.55 F: 12:35:39.60
36 1:01:02 1:00:56 Gert Wijling Groningen 454 DW7ZV96 S: 11:34:51.15 F: 12:35:46.70
37 1:01:39 1:01:26 Geu de Groot Assen 548 DW23VVC S: 11:34:58.55 F: 12:36:23.60
38 1:01:55 1:01:34 Roald Beugelink Hoogland 554 DR3M6KN S: 11:35:05.75 F: 12:36:39.35
39 1:02:46 1:02:24 Kees Nienhuis Groningen 552 DY7085E S: 11:35:07.25 F: 12:37:30.30
40 1:02:52 1:02:49 Jan Meijer Groningen 526 DM1RW9T S: 11:34:47.50 F: 12:37:36.35
41 1:03:02 1:02:46 Carel Vedder Groningen 458 DX6AXZY S: 11:35:00.15 F: 12:37:45.95
42 1:03:06 1:02:53 Erik de Boer Schildwolde 663 CB54804 S: 11:34:57.50 F: 12:37:50.00
43 1:03:09 1:02:42 Gerard Tebbens Ten Boer 543 DY5HH1Z S: 11:35:12.45 F: 12:37:53.70
44 1:03:23 1:02:55 Otto van Diepen Groningen 444 DW2REVB S: 11:35:13.65 F: 12:38:07.75
45 1:04:18 1:03:56 Ferry Knaack Vries 529 DW737AY S: 11:35:06.75 F: 12:39:02.10
46 1:04:59 1:04:33 Karel Jonker Feerwerd 558 DW02EAW S: 11:35:10.75 F: 12:39:43.40
47 1:05:12 1:05:01 Wim de Greeff Joppe 421 DG58S7K S: 11:34:55.75 F: 12:39:56.10
48 1:05:50 1:05:25 Robert Driesens Groningen 534 DW55585 S: 11:35:10.55 F: 12:40:34.70
49 1:06:11 1:06:04 Ren Schiebergen Groningen 405 8DV888P S: 11:34:51.50 F: 12:40:55.25
50 1:06:17 1:05:59 Otto de Vent Fochteloo 533 DW96VC1 S: 11:35:02.60 F: 12:41:01.65
51 1:07:22 1:07:00 Hein Barnhoorn Haarlem 530 DR3W4RK S: 11:35:07.45 F: 12:42:06.60
52 1:08:05 1:07:35 Johan Trenning Sauwerd 675 DT4XZZN S: 11:35:14.75 F: 12:42:49.15
53 1:08:17 1:07:55 Ab Stadt Castricum 537 DK4DHYY S: 11:35:07.55 F: 12:43:01.70
54 1:08:30 1:08:20 Pieter de Jong Harderwijk 551 DR8X36B S: 11:34:54.70 F: 12:43:14.75
55 1:09:30 1:09:22 Jeppe Teensma Roden 408 CA20900 S: 11:34:52.85 F: 12:44:13.90
56 1:09:35 1:09:15 Geert Houtman Winsum 668 HW4BSNR S: 11:35:05.05 F: 12:44:19.75
57 1:09:42 1:09:25 Gert van Brummelen Huizen 536 DR06CB6 S: 11:35:01.20 F: 12:44:26.25
58 1:12:09 1:11:51 Felix Thieme Renkum 542 DA2RFHF S: 11:35:03.50 F: 12:46:53.65
59 1:15:23 1:15:19 Jaap Hoogeveen Papendrecht 532 DZ84GPY S: 11:34:48.65 F: 12:50:07.25
60 1:17:25 1:17:07 Jaap Mulder Eelderwolde 528 DY77PB5 S: 11:35:02.65 F: 12:52:09.45
61 1:21:24 1:21:16 Joop Kraaijvanger Doesburg 665 CE76462 S: 11:34:52.95 F: 12:56:08.30
 

Wedstrijd: 10 km - Dames

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 50:32 50:29 Arianne Verburg Amstelveen 563 DA5WTMD S: 11:34:48.05 F: 12:25:16.35
2 50:46 50:32 Martje Huizing-Mulder Schiermonnikoog 568 DW7Y3FT S: 11:34:58.95 F: 12:25:30.50
3 51:35 51:33 Trea Kuipers Ten Boer 437 DR3WR58 S: 11:34:46.75 F: 12:26:19.55
4 52:42 52:42 Kim Keidel Leeuwarden 276 DW1YDTX S: F: 12:27:26.40
5 53:15 53:11 Elisabeth Postma Harkema 575 DY5HPF2 S: 11:34:48.85 F: 12:27:59.25
6 53:55 53:28 Jellie Kingma Appelscha 597 DW6W13Z S: 11:35:11.55 F: 12:28:38.80
7 55:02 54:59 Romy Dam Schiermonnikoog 452 DW6T323 S: 11:34:48.05 F: 12:29:46.65
8 55:06 54:46 Bea Valkenier Assen 591 DT24GKF S: 11:35:05.05 F: 12:29:50.20
9 55:21 54:59 Inge Bouman Haarlem 619 DK7HP8B S: 11:35:06.75 F: 12:30:05.10
10 55:21 55:16 Anne den Herder Menaam 602 DW0GS5S S: 11:34:49.95 F: 12:30:05.45
11 55:43 55:39 Kina Timmer Groningen 609 DK5XVKX S: 11:34:48.45 F: 12:30:26.80
12 55:57 55:54 Anita Sibeijn-Kuiper Groningen 411 CC54243 S: 11:34:48.00 F: 12:30:41.45
13 56:03 55:57 Ellen Haveman Ulrum 585 DK2P67M S: 11:34:51.15 F: 12:30:47.20
14 56:31 56:12 Karin Miedema Groningen 621 DK56GBW S: 11:35:03.40 F: 12:31:15.25
15 57:32 57:22 Simone Brouwer Groningen 580 DW12GMR S: 11:34:54.95 F: 12:32:16.65
16 58:40 58:27 Sandra Bakker Rijswijk 623 DW7GTDG S: 11:34:58.40 F: 12:33:24.65
17 58:40 58:27 Astrid de Wit Groningen 924 DK99ZGM S: 11:34:58.60 F: 12:33:24.70
18 59:02 58:50 Ingrid Boelen Westerbork 592 DT4XTNM S: 11:34:56.85 F: 12:33:46.40
19 59:11 59:01 Hermien Gerritsen Delfzijl 598 DK4EDVV S: 11:34:54.00 F: 12:33:54.95
20 59:23 59:16 Jasmijn Wieringa Kommerzijl 586 DR7WGDH S: 11:34:51.20 F: 12:34:07.15
21 59:44 59:29 Renneke Koree Bedum 624 DW1BZKC S: 11:34:59.15 F: 12:34:27.85
22 1:00:27 1:00:16 Maja Weizmann Amstelveen 611 HW4B2C8 S: 11:34:55.70 F: 12:35:11.10
23 1:00:36 1:00:23 Maartje Worm Schiermonnikoog 666 DW5RSG4 S: 11:34:57.75 F: 12:35:20.15
24 1:00:40 1:00:22 Danille Kors Ten Boer 617 DW3YV3Z S: 11:35:02.90 F: 12:35:24.25
25 1:00:54 1:00:32 Marijn Knaack Amsterdam 565 DG9F5CA S: 11:35:06.80 F: 12:35:38.35
26 1:00:57 1:00:40 Ilona Huitink Nijmegen 626 DY5H9XD S: 11:35:01.85 F: 12:35:41.35
27 1:01:30 1:01:08 Marloes Barnhoorn Haarlem 616 DR3G3YE S: 11:35:06.40 F: 12:36:14.30
28 1:01:44 1:01:24 Anke Bos Blije 590 DT2CZZ5 S: 11:35:05.50 F: 12:36:28.65
29 1:01:55 1:01:34 Marion Nagelkerke Hoogland 614 DK54CMP S: 11:35:06.10 F: 12:36:39.75
30 1:02:40 1:02:20 Thessa Westra Groningen 595 HM2WH86 S: 11:35:04.60 F: 12:37:24.40
31 1:02:53 1:02:41 Betty Vedder Groningen 581 HW4B0KF S: 11:34:56.65 F: 12:37:37.05
32 1:02:58 1:02:48 Erna Splint Groningen 570 DG1XAVT S: 11:34:54.40 F: 12:37:41.95
33 1:03:23 1:02:59 Liesbeth Kuipers Roden 612 DW1Y6KK S: 11:35:08.65 F: 12:38:06.95
34 1:03:55 1:03:40 Wendy Hepping Schiermonnikoog 427 DK64HS9 S: 11:34:59.80 F: 12:38:39.30
35 1:03:57 1:03:28 Elsa Dorsman Roden 603 DW05FYA S: 11:35:14.10 F: 12:38:41.30
36 1:04:34 1:04:22 Krista Janssen Groningen 574 DW7RPCZ S: 11:34:56.65 F: 12:39:18.60
37 1:04:43 1:04:19 Janneke Mosselaar Niezijl 594 DG16GFE S: 11:35:08.95 F: 12:39:27.45
38 1:04:44 1:04:17 Ingeborg Zweers Dalfsen 605 DW549AM S: 11:35:12.15 F: 12:39:28.50
39 1:04:45 1:04:18 Nynke Mesken Meppel 579 DA9808K S: 11:35:11.75 F: 12:39:28.80
40 1:04:52 1:04:45 Christine van Mierlo Ulrum 664 DG9FWD6 S: 11:34:51.05 F: 12:39:35.85
41 1:05:05 1:04:46 Jannie Nicolaij Harkema 576 DW739NZ S: 11:35:03.95 F: 12:39:49.60
42 1:05:23 1:05:15 Marjon de Hoog Harkstede 416 DA5YVVV S: 11:34:53.20 F: 12:40:07.35
43 1:05:32 1:05:16 Jessica Jorritsma Nijmegen 625 DR7GCA3 S: 11:35:01.05 F: 12:40:16.50
44 1:05:43 1:05:20 Anne-Marie van Dijk Hilversum 593 DG523GF S: 11:35:07.35 F: 12:40:27.30
45 1:05:46 1:05:33 Willemien Bouwers Groningen 600 DR1FH72 S: 11:34:57.80 F: 12:40:30.40
46 1:05:55 1:05:30 Maaike Miedema-Coenen Groningen 441 DW05W5Z S: 11:35:09.50 F: 12:40:39.00
47 1:06:03 1:05:55 Nicole van Beek Brabrand (dk) 601 DA0HAD4 S: 11:34:53.35 F: 12:40:47.70
48 1:06:18 1:06:18 Minke Postma Groningen 572 DW5NRDF S: F: 12:41:02.95
49 1:06:39 1:06:07 Nienke Zweers Groningen 577 DK2ZDV3 S: 11:35:15.90 F: 12:41:22.85
50 1:06:39 1:06:08 Inge Zweers Groningen 578 DY5YYG8 S: 11:35:15.75 F: 12:41:23.10
51 1:06:39 1:06:26 Gerda Wieringa-Brokelman Winsum 583 DW04P1T S: 11:34:57.80 F: 12:41:23.60
52 1:07:03 1:07:03 Asha van de Swaluw Groningen 463 DZ84V4V S: F: 12:41:48.05
53 1:07:49 1:07:23 Petra van Essen Harderwijk 451 DW6RRV8 S: 11:35:10.90 F: 12:42:33.45
54 1:08:42 1:08:15 Karin van Erp Peize 599 DR9GAKV S: 11:35:11.80 F: 12:43:26.15
55 1:09:09 1:08:46 Annemieke Haan Wormer 589 DW6TE1V S: 11:35:07.95 F: 12:43:53.45
56 1:09:18 1:08:48 Liesbeth Poelma Sauwerd 562 DR566V9 S: 11:35:14.95 F: 12:44:02.00
57 1:09:27 1:09:19 Femke Grijpstra Groningen 587 DK9ZW1G S: 11:34:52.65 F: 12:44:11.65
58 1:09:54 1:09:45 Renee Reilman Veenendaal 618 DT2AX8V S: 11:34:53.70 F: 12:44:38.05
59 1:10:07 1:09:47 Ursula Lenting Winsum 620 HG2FNAC S: 11:35:04.15 F: 12:44:51.00
60 1:10:12 1:10:00 Mirjam Alting Roden 566 DW04F9M S: 11:34:57.40 F: 12:44:56.65
61 1:10:32 1:10:30 Ehsan Hamadani Groningen 588 DW2KZ9D S: 11:34:46.60 F: 12:45:16.35
62 1:10:35 1:10:19 Agnes van Dijk Groningen 401 3EVM98Z S: 11:35:00.95 F: 12:45:19.50
63 1:10:39 1:10:27 Yvon Wijnen Utrecht 925 8YZMR16 S: 11:34:56.35 F: 12:45:23.30
64 1:12:00 1:11:57 Lianne de Boer Ermelo 607 DW5FT6W S: 11:34:47.05 F: 12:46:44.05
 

Wedstrijd: 10 km - Dames 45+

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 49:01 49:00 Marijke Kroon Vinkeveen 652 DT2A1D5 S: 11:34:46.15 F: 12:23:45.60
2 51:54 51:52 Tineke Hoekstra Gouda 435 DR1EEFF S: 11:34:46.90 F: 12:26:38.65
3 54:00 53:55 Joke Nicolai Oosterwolde 459 DY51TP8 S: 11:34:49.35 F: 12:28:44.25
4 54:40 54:34 Rika Hoekstra Appelscha 422 DG86EYN S: 11:34:50.45 F: 12:29:24.00
5 55:18 54:54 Ida Joustra Appingedam 657 DG5M676 S: 11:35:08.30 F: 12:30:02.25
6 56:15 56:14 Judith Jonkman Groningen 629 DW5TVX3 S: 11:34:46.25 F: 12:30:59.75
7 56:35 56:30 Nelleke van Veen Fochteloo 647 DX3YAMR S: 11:34:50.10 F: 12:31:19.35
8 59:45 59:37 Jose Leemreize Winterswijk 634 DW7XGBC S: 11:34:53.45 F: 12:34:29.65
9 59:45 59:37 Rianne Maas Winterswijk 409 CB24249 S: 11:34:53.15 F: 12:34:29.70
10 1:00:03 59:39 Ariane Stolle Groningen 643 DG5427P S: 11:35:08.35 F: 12:34:46.85
11 1:00:42 1:00:35 Margreet Sandee Zeist 654 DZ46X4V S: 11:34:52.05 F: 12:35:26.60
12 1:00:43 1:00:37 Norine Senior Groningen 672 DW5GHCV S: 11:34:50.30 F: 12:35:27.05
13 1:01:32 1:01:17 Helen Nel Appelscha 642 DT2A4DW S: 11:34:59.65 F: 12:36:16.20
14 1:02:26 1:02:03 Lies van der Wal Aduard 415 DA56KTC S: 11:35:07.80 F: 12:37:10.75
15 1:03:02 1:02:47 Mirjam van Velzen Den Burg 650 DW436HT S: 11:35:00.40 F: 12:37:46.75
16 1:03:10 1:02:49 Mirjam Kooistra Maastricht 651 HD920YT S: 11:35:05.70 F: 12:37:53.90
17 1:03:36 1:03:29 Fokje Grijpstra Burgum 426 DK56S3T S: 11:34:51.35 F: 12:38:20.10
18 1:04:09 1:03:53 Ria Tuin Smilde 439 DR8TWC4 S: 11:35:00.85 F: 12:38:53.00
19 1:04:53 1:04:49 Ria de Munk Eelderwolde 656 DW6XAK3 S: 11:34:49.20 F: 12:39:37.60
20 1:05:15 1:05:12 Gea Schaaphok Ermelo 644 DT4XY13 S: 11:34:48.50 F: 12:39:59.70
21 1:05:18 1:04:49 Janny Heller Adorp 640 DR0TAPT S: 11:35:13.55 F: 12:40:02.05
22 1:05:25 1:05:23 Kitty Banus Groningen 404 4WV33C3 S: 11:34:47.15 F: 12:40:09.25
23 1:05:52 1:05:49 Moniek Westerman Groningen 659 DT2CNKA S: 11:34:47.80 F: 12:40:36.25
24 1:06:22 1:06:15 Greet Landman Groningen 636 DW7RGM9 S: 11:34:52.30 F: 12:41:06.55
25 1:07:00 1:06:36 Yvon van Logtestijn Ell 627 DK7YEYX S: 11:35:08.60 F: 12:41:44.25
26 1:07:00 1:06:36 Jelly van der Meulen Ell 635 DW5F0CK S: 11:35:09.10 F: 12:41:44.35
27 1:07:16 1:07:06 Margreet Meijling Groningen 461 DY5FME1 S: 11:34:54.30 F: 12:42:00.05
28 1:07:19 1:06:59 Hannie Roorda-Oosterhoff Enschede 655 DF8AX3D S: 11:35:04.75 F: 12:42:03.00
29 1:08:09 1:07:57 Akkie Feenstra Leeuwarden 661 DW65PDS S: 11:34:56.75 F: 12:42:53.30
30 1:08:23 1:08:17 Ellen Kruize Wehe Den Hoorn 649 DA76GCX S: 11:34:50.60 F: 12:43:07.25
31 1:09:35 1:09:15 Marja Franssens Saaksum 446 DW542KP S: 11:35:04.90 F: 12:44:19.60
32 1:09:54 1:09:41 Sytske van der Tuin-Meindertsma Groningen 936 DK7SEMT S: 11:34:58.00 F: 12:44:38.25
33 1:10:04 1:09:52 Ria Schoolderman Eefde 420 DG4BE6X S: 11:34:56.05 F: 12:44:47.90
34 1:10:04 1:09:53 Gerrie de Greeff Joppe 460 DY5DZSA S: 11:34:56.05 F: 12:44:48.40
35 1:10:47 1:10:38 Pia de Bats Leek 628 DA2T6NC S: 11:34:53.70 F: 12:45:30.90
36 1:11:27 1:11:15 Gea Poppen Groningen 449 DW5TXMP S: 11:34:57.20 F: 12:46:11.55
37 1:12:00 1:11:57 Hannah van Eijk Ermelo 653 DA728CG S: 11:34:47.25 F: 12:46:43.90
38 1:12:44 1:12:31 Monika Nierop Amsterdam 670 DW5D0DP S: 11:34:57.85 F: 12:47:28.75
39 1:13:44 1:13:27 Janneke Eising Groningen 658 DK15TZ1 S: 11:35:01.55 F: 12:48:28.40
40 1:14:25 1:14:17 Cinta de Bats Bilthoven 638 DZ06RH6 S: 11:34:52.75 F: 12:49:08.95
41 1:14:51 1:14:19 Joke Mulder-Van Heemskerk Delfzijl 630 DK6B77X S: 11:35:16.50 F: 12:49:35.50
42 1:14:51 1:14:20 Johanna Zweep Delfzijl 648 DA3V7RN S: 11:35:16.45 F: 12:49:35.55
43 1:19:46 1:19:21 Nancy L. Caviet Dokkum 412 CE08661 S: 11:35:10.25 F: 12:54:30.40
44 1:20:36 1:20:07 Anke Bijma Sauwerd 457 DW9PWKM S: 11:35:14.25 F: 12:55:20.65
45 1:21:42 1:21:34 Ineke van der Hoek Ursem 639 DK734M6 S: 11:34:52.95 F: 12:56:26.75
46 1:25:03 1:24:58 Willeke Hoogeveen-Hol Papendrecht 645 DW46GGZ S: 11:34:49.55 F: 12:59:47.55
 

Recreanten: 5 km - Heren

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 24:30 24:27 Jasper van de Schepop Zutphen 718 DK1YADN S: 11:39:47.30 F: 12:04:13.95
2 25:51 25:46 Eelke Jan de Graaf Hurdegaryp 819 DY706GP S: 11:39:50.00 F: 12:05:35.25
3 27:30 27:27 Jur Nepperus Uithuizen 730 DW77XEK S: 11:39:47.35 F: 12:07:14.25
4 28:41 28:34 Sander Scharn Arnhem 918 DW1Y6S3 S: 11:39:51.15 F: 12:08:24.40
5 29:47 29:45 Jan Poel Peize 722 DW3R04H S: 11:39:47.25 F: 12:09:31.35
6 29:52 29:48 Gosse Oppers Haulerwijk 720 DR0E39V S: 11:39:48.25 F: 12:09:35.60
7 31:13 30:59 Gerard Huizinga Winschoten 729 DW7110C S: 11:39:57.75 F: 12:10:56.75
8 31:23 31:17 Jouke Benes Lemmer 917 DW7Z3PR S: 11:39:50.65 F: 12:11:07.30
9 31:25 31:10 Lulof Drenth Assen 727 DT4X80Z S: 11:39:59.15 F: 12:11:08.85
10 31:44 31:33 Johan Honing Groningen 815 DW04ZY7 S: 11:39:56.00 F: 12:11:28.15
11 32:19 32:09 Manni Vogel Kln 921 CD95140 S: 11:39:53.75 F: 12:12:02.75
12 1:19:24 1:19:18 Wibo Eimers Groningen 179 DW1BVZS S: 11:39:50.95 F: 12:59:08.30
 

Recreanten: 5 km - Dames

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 28:46 28:38 Danny Latour Garsthuizen 820 DM263E7 S: 11:39:52.25 F: 12:08:29.75
2 29:58 29:56 Roelien Martens Ommen 733 DW66NZR S: 11:39:45.95 F: 12:09:41.85
3 30:15 30:04 Rene Huizinga Leeuwarden 741 DK1W9GN S: 11:39:54.75 F: 12:09:58.40
4 30:24 30:22 Erika Poel Groningen 756 DG11PW9 S: 11:39:46.60 F: 12:10:07.90
5 30:31 30:27 Michelle Zwarts Naardem 928 DW952NF S: 11:39:49.05 F: 12:10:15.30
6 30:36 30:30 Annelies Pranger Dokkum 829 DR9RWXC S: 11:39:49.70 F: 12:10:19.50
7 30:54 30:49 Gerbranda Beijaard Hurdegaryp 818 DT2EDTW S: 11:39:49.15 F: 12:10:37.75
8 31:09 31:01 Diane van der Koppel Groningen 816 DA5PWNH S: 11:39:53.05 F: 12:10:53.25
9 31:18 31:12 Antje Smits Lemmer 916 DR1DXB6 S: 11:39:50.90 F: 12:11:02.25
10 31:23 31:12 Marlies Aten Amersfoort 923 DT2ERFW S: 11:39:55.05 F: 12:11:06.50
11 31:29 31:20 Jenny Teune Groningen 773 DT240YD S: 11:39:53.05 F: 12:11:12.65
12 32:11 32:07 Inge de Weerd Hilversum 828 DW4R38Z S: 11:39:48.05 F: 12:11:54.45
13 32:11 32:07 Els de Weerd Hilversum 827 DM475KW S: 11:39:48.25 F: 12:11:54.75
14 32:21 32:16 Karin Schoenmaker Appelscha 776 DK9P0RS S: 11:39:49.25 F: 12:12:05.15
15 32:54 32:53 Marion van Otten Winterswijk 708 8TWZABE S: 11:39:45.45 F: 12:12:38.15
16 33:22 33:12 Corine van der Wel Haarlem 774 DK2ZB6Z S: 11:39:54.15 F: 12:13:05.90
17 33:26 33:24 Geertje Eckhardt Winterswijk 702 2NW7GDX S: 11:39:45.50 F: 12:13:09.45
18 33:29 33:17 Suzan Cretier Amersfoort 922 DT2AGS6 S: 11:39:55.40 F: 12:13:12.45
19 33:29 33:19 Anne Fransen Groningen 770 DW5GKB5 S: 11:39:53.75 F: 12:13:12.55
20 33:54 33:46 Tanja Otter Bolt Ulrum 778 DR1AX3Z S: 11:39:51.80 F: 12:13:37.65
21 33:54 33:47 Klazina Derks Kampen 777 HG2G2BX S: 11:39:51.55 F: 12:13:37.80
22 34:08 34:07 Erna Lammers Winterswijk 701 2FV1P2P S: 11:39:45.95 F: 12:13:52.00
23 34:25 34:15 Marga Huizinga Winschoten 775 DT46Y8S S: 11:39:54.35 F: 12:14:09.10
24 34:44 34:41 Franca van den Bouwhuijsen Ermelo 745 DA70ACG S: 11:39:47.40 F: 12:14:28.25
25 34:49 34:40 Hilde Dolsma Meppel 781 DW4G0HD S: 11:39:53.40 F: 12:14:33.25
26 34:52 34:43 Ingrid Visser Groningen 766 DY9YS2N S: 11:39:53.45 F: 12:14:36.20
27 35:22 35:15 Jolanda Lammers Winterswijk 707 8TW9WWF S: 11:39:51.65 F: 12:15:05.95
28 35:30 35:22 Miranda Post Gieten 769 DW5G87G S: 11:39:52.40 F: 12:15:13.50
29 35:30 35:22 Threa Felix Gieten 714 HR60Y6B S: 11:39:52.15 F: 12:15:13.65
30 35:35 35:31 Joke Eising Assen 731 DW7PDH8 S: 11:39:48.90 F: 12:15:19.25
31 35:50 35:46 Paula Freriks Zutphen 758 DR1N11V S: 11:39:47.65 F: 12:15:33.55
32 36:13 36:03 Marjan Sibma-Banga Buitenpost 748 DW5VX47 S: 11:39:54.25 F: 12:15:56.55
33 36:33 36:26 Lisanne Knight-Wiersema Amsterdam 751 HZ3WM97 S: 11:39:51.55 F: 12:16:17.20
34 36:47 36:36 Maaike Draaijer Soest 734 DZ561W4 S: 11:39:55.20 F: 12:16:31.00
35 36:48 36:44 Charlotte Schuurman Ten Post 753 DA5C548 S: 11:39:48.30 F: 12:16:32.10
36 36:51 36:36 Maartje de Bruin Assen 910 DW3BPZB S: 11:39:58.80 F: 12:16:34.85
37 36:53 36:48 Ans de Vries Delfzijl 738 DY5HDMT S: 11:39:48.75 F: 12:16:36.65
38 37:15 37:04 Irene Jetten Groningen 755 DW31P3K S: 11:39:55.05 F: 12:16:58.85
39 37:21 37:16 Els Carsouw Achterveld 771 DK5C0VG S: 11:39:49.20 F: 12:17:05.25
40 37:34 37:28 Marieke Pranger Dokkum 759 DZ46BN4 S: 11:39:50.40 F: 12:17:18.25
41 37:35 37:32 Maaike Henstra Gasselte 779 DK78W7Z S: 11:39:46.60 F: 12:17:18.55
42 37:49 37:34 Jacqueline Hesseling Haren 739 DK12YF3 S: 11:39:58.50 F: 12:17:32.50
43 38:03 38:00 Mirjam Smit Groningen 735 DW6B30S S: 11:39:47.75 F: 12:17:47.00
44 38:13 38:08 Dina Komduur Zuidbroek 743 DW5W54N S: 11:39:50.00 F: 12:17:57.25
45 38:14 38:08 Linda Veenstra Zuidbroek 742 DK62M4E S: 11:39:49.65 F: 12:17:57.45
46 40:01 39:56 Sieka Heemstra Delfzijl 906 DR0241P S: 11:39:49.65 F: 12:19:45.15
47 42:01 41:55 Christina van der Galin Dokkum 760 DW23VTG S: 11:39:50.60 F: 12:21:45.10
48 44:12 43:59 Sylvia Nepperus Uithuizen 780 CA52330 S: 11:39:56.65 F: 12:23:55.45
49 46:21 46:15 Sieta Teitsma Drachten 768 DT4RWNA S: 11:39:50.25 F: 12:26:05.15
50 47:12 47:04 Giny Teune-Huizinga Scheemda 772 DW7GRGD S: 11:39:52.65 F: 12:26:56.30
 

Wedstrijd: 5 km jeugd (t/m 12 jaar) - Jongens (tm 12 jaar)

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 22:54 22:53 Ketama Dam Schiermonnikoog 786 DZ8CY3P S: 11:39:45.05 F: 12:02:37.65
2 24:05 24:04 Remco Sikkema Schiermonnikoog 787 DR1PPBM S: 11:39:44.95 F: 12:03:48.65
3 25:58 25:51 Quinten Alserda Almere 825 DW2KT4W S: 11:39:51.50 F: 12:05:42.30
4 28:16 28:13 Xander ten Wolde Nijeveen 783 DT2CZ8A S: 11:39:46.45 F: 12:07:59.40
5 32:29 32:16 Patrick Nepperus Uithuizen 789 DW6G66H S: 11:39:57.10 F: 12:12:12.40
6 32:29 32:18 Thomas Nepperus Uithuizen 788 DK4E74N S: 11:39:54.50 F: 12:12:12.55
7 33:52 33:40 Thomas Worm Schiermonnikoog 823 DF83YTM S: 11:39:56.30 F: 12:13:35.85
8 36:51 36:38 Hendrik de Bruin Assen 909 DW6RN5K S: 11:39:56.85 F: 12:16:34.40
9 37:14 37:09 Thom Carsouw Oegstgeest 785 HZ3GY0P S: 11:39:49.50 F: 12:16:58.25
10 39:08 38:56 Joris Diepenveen Schiermonnikoog 822 DW05VB4 S: 11:39:56.65 F: 12:18:52.25
11 45:18 45:05 Kylian Valkenier Assen 784 DZ46D4T S: 11:39:57.55 F: 12:25:01.85
12 52:22 52:09 Teije Worm Schiermonnikoog 824 DW4TVY3 S: 11:39:57.15 F: 12:32:06.10
 

Wedstrijd: 5 km jeugd (t/m 12 jaar) - Meisjes (tm 12 jaar)

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 28:26 28:24 Noor Barnhoorn Hoofddorp 797 DG1XCA3 S: 11:39:45.95 F: 12:08:09.55
2 29:14 29:13 Isa Finnema Hoofddorp 798 DK4VASK S: 11:39:46.05 F: 12:08:58.25
3 29:15 29:14 Tess Barnhoorn Hoofddorp 796 DR8XVGA S: 11:39:45.50 F: 12:08:58.90
4 31:41 31:35 Stefanie Ab Schiermonnikoog 791 DG1XRR9 S: 11:39:50.15 F: 12:11:24.40
5 34:49 34:35 Meike van der Veen Haren 790 DK9M4PX S: 11:39:58.00 F: 12:14:32.50
6 36:38 36:30 Josje van der Laan Garsthuizen 826 DK1T37M S: 11:39:51.95 F: 12:16:21.55
7 36:46 36:34 Anne de Bruin Assen 908 DZ46ZNZ S: 11:39:56.85 F: 12:16:30.15
8 37:33 37:26 Sanne Kremer Ermelo 792 DW2TPWT S: 11:39:51.95 F: 12:17:17.25
9 38:56 38:43 Nijne Diepenveen Schiermonnikoog 821 DK4EXBV S: 11:39:56.60 F: 12:18:39.40
10 39:40 39:33 Wendy Postma Schiermonnikoog 799 DY7CDVG S: 11:39:50.75 F: 12:19:23.65
11 41:33 41:25 Sofie de Boer Ermelo 793 DW24G26 S: 11:39:52.35 F: 12:21:16.40
12 41:33 41:25 Eva van Eijk Ermelo 795 DR3G5BT S: 11:39:52.05 F: 12:21:16.95
13 41:34 41:26 Sophie Kremer Ermelo 794 DY77DYH S: 11:39:51.80 F: 12:21:17.75
 

Wedstrijd: 5 km jeugd (13 t/m 18 jaar) - Jongens (13 tm 18 jaar)

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 21:14 21:11 Joop Bonnet Den Burg 802 DW7WZR9 S: 11:39:47.35 F: 12:00:58.35
2 25:12 25:08 Mattijs Lap Den Burg - Texel 800 DT46HB2 S: 11:39:48.00 F: 12:04:55.40
3 25:47 25:45 Max ten Wolde Nijeveen 803 DK1W7MV S: 11:39:47.15 F: 12:05:31.20
4 29:06 29:02 Melle Kerkhoff Loppersum 712 DA0RE6A S: 11:39:48.60 F: 12:08:50.35
5 30:03 29:52 Adriaan Lap Den Burg - Texel 804 DK6BA7E S: 11:39:55.15 F: 12:09:46.75
6 31:28 31:15 Kai Drenth Assen 805 DF9DY0F S: 11:39:57.40 F: 12:11:12.00
 

Wedstrijd: 5 km jeugd (13 t/m 18 jaar) - Meisjes (13 tm 18 jaar)

Terug naar boven
# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 28:55 28:49 Aline Ab Schiermonnikoog 808 DW5F2SV S: 11:39:49.85 F: 12:08:38.60
2 30:45 30:40 Anne Carsouw Oegstgeest 810 DM93VDN S: 11:39:48.75 F: 12:10:28.65
3 30:59 30:51 Sara Lohse Den Burg 807 DT4X5Y7 S: 11:39:52.95 F: 12:10:43.25
4 31:03 30:57 Merel Soepboer Schiermonnikoog 809 DK916WG S: 11:39:50.65 F: 12:10:46.75
5 31:15 31:06 Jonne Bonnet Den Burg 806 DW4R1RT S: 11:39:52.85 F: 12:10:58.75
6 31:40 31:35 Fraukje Carsouw Achterveld 811 DW0R8Y3 S: 11:39:49.15 F: 12:11:23.40
7 32:28 32:18 Melanie Nepperus Uithuizen 814 DR1STHR S: 11:39:54.45 F: 12:12:12.30
8 34:52 34:43 Annette Visser Groningen 907 DK36FXB S: 11:39:53.40 F: 12:14:35.65
9 37:06 36:57 Miranda ingeborg louise Bakker Schiermonnikoog 813 DW90GVY S: 11:39:52.65 F: 12:16:49.50
10 41:32 41:24 Sophie van Eijk Ermelo 812 DR1FCK9 S: 11:39:52.30 F: 12:21:16.05